Sobota, 15 sierpnia 2020

Podziel się:

Nocna Draka: karnawał

2018-11-16 12:03:16 (ost. akt: 2019-03-13 14:28:15)

Ciemno, dziko, ale radośnie i charytatywnie. Zapraszamy na drugą edycję biegu Nocna Draka!

Polub nas na Facebooku:
Tym razem wydarzenie specjalne, bo w karnawał! Biegniemy na kolorowo i radośnie jak ostatnio. Nocne 5+ km, połączy zamiłowanie do biegania z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Każdy z biegnących będzie miał szansę pobiec w szczytnym celu.

Jak?

Zarejestruj się stronie biegu wybierając ścieżkę charytatywną. Oznacza ona wyższą opłatę startową. Różnica pomiędzy zwykłą opłatą startową, a opłatą charytatywną, którą nam podarujesz zostanie przekazana na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Sam wybierasz kwotę, którą chcesz przekazać na szczytny cel. Masz moc, to Ty decydujesz!

Może też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej. Chciałbyś, aby ten ważny dla Ciebie dzień, był wyjątkowy również dla innych? Pobiegnij charytatywnie w Nocnej Drace: karnawał, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym małym podopiecznym. My będziemy Ci gorąco kibicować i czekać na Ciebie na mecie!

Organizatorzy zapewniają świecące patyczki glow-sticks, światło UV, lasery i kupę innych widowiskowych atrakcji! Dekoracji dokonamy w jednym z lokali na starówce a dla chętnych połączymy to z małym mini-karnawałem.

UWAGA: karnawał tylko dla chętnych, nic na siłę ;)
Każdy dostanie pamiątkowy medal z dzikim dzikiem ;)

http://m.wm.pl/2018/08/orig/biegne-490460.jpg

Więcej informacji na temat biegu na stronie wydarzenia

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
#BawSięiPomagajzNami
Polub nas na Facebooku: