Czwartek, 6 sierpnia 2020

Podziel się:

Choinka bardzo dobrego serca z Bartbo

2018-12-14 08:19:04 (ost. akt: 2018-12-14 08:27:55)

Święta to czas, w którym powinniśmy otworzyć nasze serca na innych. W sobotę i niedzielę w godz. 10-14 w parku rozrywki Bartbo w Butrynach odbędzie się akcja "Choinka dobrego serca".

Polub nas na Facebooku:
Przekaż dorowiznę by fundacyjne dzieci miały udane święta. Liczy się każda kwota.
http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

Choinka dobrego serca to akcja charytatywna organizowana przez firmę Bartbo Sp. z o.o. Jej celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" w ramach akcji "Gwiazdka z Przyszłością". Na czym to polega? Wystarczy przyjechać, wybrać sobie choinkę i wrócić z nią do domu w zamian za datek do puszki.

– Współpracujemy z Fundacją już od 7 lat, ale jest to nasz pierwszy raz w taki sposób, w takiej formie i w takim okresie – mówi Przemysław Pichalski, Prezes Zarządu Bartbo. – Zawsze jesteśmy chętni do pomocy, bo lubimy pomagać, trzeba pomagać, a przede wszystkim pomaganie jest fajne.
Można zabrać ze sobą całą rodzinę i przy okazji miło spędzić weekend. Na miejscu będzie przygotowane ognisko, kawa i herbata. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to dobry nastrój, wielkie serce i... kiełbaski na ognisko.

Choinki są różne, mniejsze i większe, ale na pewno każdy znajdzie drzewko idealne. Każdy chętny będzie mógł sam wyciąć swoją własną choinkę, bo na miejscu czekać będą odpowiednie narzędzia. Pomocą będą też służyć pracownicy Bartbo, a na tych którzy lubią oszczędzać czas, będą czekać już wycięte choinki.

Dla niezdecydowanych będą do wyboru także gałązki choinkowe, z których można zrobić piękny stroik na święta.

Jak to działa? Wrzuć do skarbonki na miejscu min. 10 zł, oczywiście można podarować więcej. Wybierz sobie choinkę. Na wszystkich zainteresowanych będzie czekało ok 200 drzewek, więc warto przyjechać już z samego rana , bo akcja trwa tylko do wyczerpania zapasu choinek.
Idea pomagania w okresie świątecznym jest bardzo ważna, dzięki temu możemy przeżyć ten czas prawdziwie, ze szczerą dobrocią w duszy.

Wiemy też, że w Olsztynie jest dużo firm, które działają w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu, więc tym samym zachęcamy, by przyjechać po choinkę i zrobić przelew na konto fundacji, wspólnie podarujmy chorym dzieciom Gwiazdkę z Przyszłością!http://m.wm.pl/2018/12/orig/1000x1000-515857.jpg


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: