środa, 15 lipca 2020

Podziel się:

Współpraca z Firmami

Autor zdjęcia: Fot. Michał Zdanowicz

Dołącz do grona Partnerów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i popraw z nami rzeczywistość! Wspólnie sprawimy, że rzeczywistość będzie lepsza do życia, dla biznesu, dla korzystnych zmian społecznych.

Polub nas na Facebooku:
Proponujemy Ci efektywne partnerstwo. Wnosimy nowe rozwiązania i świeże spojrzenie na strategię społecznej odpowiedzialności Twojej Firmy. Wspólne kreatywne rozwiązania pozwolą na spotkanie się „w pół drogi”. Chore dzieci otrzymują pomoc, a Firma buduje swój potencjał.

Jak można z nami współpracować?

Filantropia

Przekazanie przez Firmę darowizny na realizację celów statutowych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” lub konkretnych akcji pomocy Dzieciom. Firma może odliczyć darowiznę do wysokości 10% od podstawy opodatkowania.

Wspólne działanie

Partner ma możliwość zaangażowania się w dedykowany projekt. Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” wspólnie z Partnerem tworzy akcję wymagającą dofinansowania i jednocześnie odpowiadającą strategii komunikacji Firmy.

Marketing Społecznie Zaangażowany (CRM)

CRM wiąże się z realizowaniem celów marketingowych firmy dzięki współpracy z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. Bazuje na projektowaniu programów powstałych na bazie potrzeb i zainteresowań Firmy z równoczesnym rozwiązywaniem problemów chorych Dzieci.
Tego rodzaju współpraca może obejmować np. umieszczenie na produkcie Firmy logo Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i przekazanie określonej części ze sprzedaży produktu, przeprowadzenie kampanii PR, reklamowej, promocyjnej w miejscu sprzedaży z wykorzystaniem logo Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Zebrane środki przekazywane są na pomoc chorym Dzieciom.

Zaangażowanie Klientów i Pracowników Firmy

Stworzenie modelu współpracy, w którym firma jest platformą umożliwiającą wsparcie Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” przez jej Pracowników lub Klientów.
Przykłady działań to: dołączanie materiałów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” do korespondencji do klientów, baneru Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” na stronie Firmy, dodatkowego okienka „wsparcie dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” przy formularzu płatności”, payroll – przekazywanie końcówek pensji przez Pracowników, które Firma np. podwaja.

Firma nie tylko wzmacnia swój wizerunek, ale wpływa na zadowolenie Pracowników i Klientów, którzy mają okazję realizować się również w zakresie pomocy chorym Dzieciom.

Pomoc rzeczowa oraz merytoryczna

Przekazanie przez Firmę darowiznę usługową na działania statutowe Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” oraz wybrane programy. Firmy, z których nieodpłatnie świadczonych usług najczęściej potrzebujemy wsparcia to agencje kreatywne, firmy kurierskie, agencje badawcze, itp. 

Przekazanie przez Firmę darowiznę rzeczowa np. przekazywanie sprzętu/potrzebnych materiałów na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” lub na rzecz chorych Dzieci.

Angażując się w działania Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, Twoja Firma nie tylko przyczynia się do zmiany rzeczywistości, ale także podkreśla swoją społeczną świadomość i buduje wizerunek odpowiedzialnej organizacji.
Tego oczekują zarówno Klienci, Inwestorzy, jak i Pracownicy.
Polub nas na Facebooku: