Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Podziel się:

Wylicytuj piłkę i pomóż chorym dzieciom!

2019-04-09 12:32:31 (ost. akt: 2019-04-15 09:42:15)

Autor zdjęcia: Archiwum Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Piłka z autografami polskiej reprezentacji w piłce siatkowej ze zwycięskich dla nas Mistrzostw Świata w 2018 może mieć nowego właściciela. Zapraszamy!

Polub nas na Facebooku:
http://m.wm.pl/2018/09/orig/licytuj-492254.jpg

Licytacja potrwa do 16 kwietnia!

Ogólnopolska kampania dobroczynna pod hasłem Kilometry Dobra nabiera tempa. W Olsztynie, już po raz piąty, o pobicie rekordu dobroci walczy Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. I ma wielu sprzymierzeńców.

Z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” jest zaprzyjaźniona od lat posłanka na Sejm RP, Anna Wasilewska. Jest wrażliwa na los chorych dzieci i jest wielką fanką siatkówki. Anna Wasilewska podarowała fundacji piłkę. Ale nie jest to zwykła piłka. To piłka z autografami polskiej reprezentacji w piłce siatkowej ze zwycięskich dla nas Mistrzostw Świata w 2018. Przypomnijmy: polska reprezentacja mężczyzn dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzów świata w piłce siatkowej, po raz pierwszy w 2014, a kolejny w ubiegłym, 2018 roku pokonując Brazylię 3:0.

Anna Wasilewska piłkę podarowała właśnie z myślą o Kilometrach Dobra. — Piłkę przeznaczamy na licytację — mówi Iwona Żochowska- Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci.” — Cel jest szczególny. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na Kilometry Dobra. A to znaczy, że docelowo trafią do podopiecznych fundacji. Za nie opłacimy leczenie, sfinansujemy rehabilitację, pomożemy maluchom z nowotworami.

Z roku na rok akcja skupia wokół tego ważnego społecznie celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom z Warmii i Mazur, coraz więcej ludzi. Do Kilometrów Dobra może dołączyć każdy! Aby zacząć pomagać, wystarczy wejść na www.przyszloscdladzieci.org i przyłączyć się do akcji. Pieniądze można wpłacać online.

Możesz też wpłacić kwotę na swoją miarę:

]http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg


Tegorocznym celem fundacji jest zebranie 100 tysięcy złotych.

Aleksandra Tchórzewska

Polska reprezentacja mężczyzn dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzów świata w piłce siatkowej, po raz pierwszy w 2014, a kolejny w ubiegłym, 2018 roku pokonując Brazylię 3:0. Fundacja z dumą przyjęła piłkę tych właśnie mistrzostw, a podarowała ją, specjalnie z myślą o Kilometrach Dobra, Anna Wasilewska– posłanka na Sejm RP, zaprzyjaźniona od wielu lat z fundacją i wielka fanka siatkówki.

Żeby piłka została Twoją własnością, musisz tylko wygrać tę aukcję! Pamiętaj, że jej cel jest szczególny! Pomagasz nam czynić dobro, tworzysz „Kilometry dobra” .

Dzięki tym pieniądzom opłacimy naszym małym podopiecznym leczenie, zapłacimy za ich rehabilitację, będziemy wspierać dzieci chore na nowotwory. Być może wspólnie uratujemy komuś życie...

Rodzice dzieci walczących z atakującymi je chorobami zrobili już wszystko, co mogli. Teraz czas na nas! Masz moc! Licytuj z myślą o naszych małych podopiecznych!

http://m.wm.pl/2019/02/orig/zdnk0725-532213.jpg

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: