Czwartek, 2 lipca 2020

Podziel się:

Live cooking z Karolem Okrasą- Stare Jabłonki 2019

2019-05-09 09:30:38 (ost. akt: 2019-05-29 13:11:00)

Live cooking, czyli warsztaty kulinarne w Starych Jabłonkach, do którego zwycięzcę licytacji zaproszą Karol Okrasa i szef kuchni Hotelu Anders Dariusz Struciński. To niesamowita szansa, by dowiedzieć się dlaczego gotowanie nazywane jest sztuką kulinarną i co ma wspólnego ze sportem. Wydarzenie odbędzie się w przepięknie położonym na Mazurach hotelu, podczas finałów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej.

Polub nas na Facebooku:
http://m.wm.pl/2018/09/orig/licytuj-492254.jpg

Licytacja potrwa do 16 maja!

Ogólnopolska kampania dobroczynna pod hasłem Kilometry Dobra nabrała tempa.
W Olsztynie, już po raz piąty, o pobicie rekordu dobroci walczy Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. I ma wielu sprzymierzeńców.

Przed wami nie lada gratka!

Macie szansę wylicytować live cooking z Karolem Okrasą i Dariuszem Strucińskim w Starych Jabłonkach!

Karol Okrasa, tego kucharza nikomu nie trzeba przedstawiać… Autorskie spojrzenie na polską kuchnię i świeże spojrzenie na gotowanie stały się jego znakiem rozpoznawczym w ciągu ostatnich lat.

Dariusz Struciński laureat wielu prestiżowych nagród, w tym lauru „Najlepszy z Najlepszych” przyznanego przez Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego w ramach uznania za jego nieocenione zasługi m.in dla Hotelu Andres. Jako szef kuchni, zamienił jedzenie w sztukę kulinarną, która od wielu lat przyciągu kolejnych odbiorców oczekujących najwyższej jakości.

Teraz TY masz szansę aby spotkać się z nimi twarzą w twarz w kuchni... Kto wie, może zdradzą Ci kilka swoich sekretów, zostaną źródłem kulinarnej inspiracji lub rozjaśnią kilka wątpliwości, które od zawsze spędzały Ci sen z oczu!

To jeszcze nie wszystko, bo masz szansę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Wszystkie środki pozyskane za pośrednictwem tej aukcji zostaną darowizną na leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych dzieci z Warmii i Mazur.

Zwycięzca przyczynią się do wyniku naszej Fundacji podczas 6 edycji akcji charytatywnej ,,Kilometry dobra"....
Pomóż nam w tej szlachetnej rywalizacji!


Nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Pana Artura Chojeckiego, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pana Gustawa Marka Brzezina oraz Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
Partnerem wydarzenia jest Fundacja PZU.


Zwycięska aukcji zostanie zaproszony na warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą i Dariuszem Strucińskim do Hotelu Anders, podczas finału Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej w dniach 2 - 7 lipca 2019 roku.

Masz moc! Licytuj z myślą o naszych fundacyjnych dzieciach!

Wspólnie możemy zrobić więcej!

Z roku na rok akcja skupia wokół tego ważnego społecznie celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom z Warmii i Mazur, coraz więcej ludzi. Do Kilometrów Dobra może dołączyć każdy! Aby zacząć pomagać, wystarczy wejść na www.przyszloscdladzieci.org i przyłączyć się do akcji. Pieniądze można wpłacać online.

Możesz też wpłacić kwotę na swoją miarę:

]http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

http://m.wm.pl/2019/02/orig/zdnk0725-532213.jpg

Polub nas na Facebooku: