Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Podziel się:

Zapraszamy na wirtualny "IV Bieg o Złotą Monetę”!

2020-02-28 12:55:16 (ost. akt: 2020-06-07 18:25:54)

Autor zdjęcia: Fot. archiwum organizatora

W związku z obecną sytuacją musieliśmy odwołać Bieg o Złotą Monetę w formie, jaką znaliście do tej pory. Lecz nie poddajemy się i działamy dalej z myślą o naszych fundacyjnych dzieciach i waszym bezpieczeństwie!

Polub nas na Facebooku:
W tym roku przedstawiamy wam całkiem nową, wirtualną odsłonę Biegu o Złotą Monetę!


Drodzy, zapisy na bieg już są zamknięte, ale wciąż możecie wspierać naszych małych podopiecznych!

http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

Pamiętajcie… Razem to #PrzetrwaMy


Pamiętajcie o zastosowaniu się do obowiązujących przepisów sanitarnych i rozporządzeń Ministra Zdrowia. Prosimy abyście nie biegali w grupach i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Razem to #PrzetrwaMy
Kiedy piękna pogada kusi za oknem, a w powietrzu szaleje wirus, musimy dostosować działalność charytatywną do obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Chociaż przyszło nam się zmierzyć z nowymi okolicznościami, jedna sprawa pozostaje bez zmian: chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur dalej potrzebują i ich codziennej walce.. Ich nierówne zmagania o zdrowie i sprawność fizyczną się nie skończyły wraz z przyjściem pandemii. Jednak dobra wiadomość jest taka, że to właśnie TY możesz im pomóc.

Kto powiedział, że w czasach COVID-19 nie możemy się rozwijać i z sukcesem stawać czoła nowym wyzwaniom? My możemy! Razem z wami! Zamieńmy tą trudną dla nas wszystkich sytuację w coś dobrego. Najlepsze jest to, że naprawdę możemy zrobić to razem.... choć na odległość.
[color=red]


Zastanawiasz się jak wziąć udział w tym wyjątkowym biegu?http://m.wm.pl/2020/02/orig/zdn00983-edit-614035.jpg
To proste!

Pierwsza dobra wiadomość; w tym biegu może brać udział każdy! Ty, twoja rodzina, przyjaciele i sąsiad! Namawiaj do udziału w tym wyjątkowym, wirtualnym biegu każdego kto przyjdzie ci do głowy! Do u działu w biegu zapraszamy przede wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur...Dzieciom naprawdę warto pomagać!

Następna dobra wiadomość jest taka, że będzie całkowita dowolność rodzaju aktywności fizycznej! Twój poziom wysportowania naprawdę nie gra roli! Ważne, że zrobisz to z myślą o potrzebach fundacyjnych dzieci! Możesz np. biegać, spacerować czy uprawiać nordic walking. Minimalny dystans dla dorosłych to 5 km, a ten dla dzieci powinien być dostosowany do ich ograniczeń wiekowych.

Możesz pokonać trasę w dowolnym miejscu i czasie! Oczywiście zachowując obecnie zalecaną odległość między tobą, a drugim człowiekiem. Cały czas o tym pamiętaj! To właśnie TY zdecydujesz o poziomie trudności, ale też wybierzesz sobie trasę! Podczas biegu pamiętaj by mieć uruchomioną aplikację rejestrującą Twoją aktywność fizyczną!

Aby zostać zawodnikiem IV Biegu o Złotą Monetę: zarejestruj się na stronie biegu na superczas.pl i wpłać opłatę startową jako darowiznę dla podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Po uregulowaniu wpłaty, przyjdzie na twój adres mailowy numer startowy do wydruku, z którym pokonasz wybraną przez ciebie trasę.

Jako uczestnik dostaniesz piękny pamiątkowy medal, który wyślemy na twój adres podany w formularzu rejestracyjnym!

Opłata w całości jest darowizną na rzecz naszych podopiecznych.
Przelej środki na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” 80 1240 1590 1111 0010 3003 2207
(w tytule umieścić dopisek „IV Bieg o Złotą Monetę”)

Nie bądź obojętny! Czy już wiesz kogo zaprosisz do udziału w biegu?Nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
[/b]


W tym roku będzie inaczej... Powspominajmy jak bawiliśmy się w poprzednich latach:
Przekaż jeden procent podatku Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, wpisując numer KRS 0000148747 w zeznaniu podatkowym. Oprócz tego możesz w każdej chwili dokonać wpłaty na na konto fundacji: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.

Polub nas na Facebooku: