Niedziela, 12 lipca 2020

Podziel się:

Pomagamy 112!

2020-04-01 10:15:18 (ost. akt: 2020-04-03 15:26:47)

Olsztyn zatrzymał się, ulice opustoszały, wiele się zmienia i to z godziny na godzinę. Dziś wieczorem nie wiemy, co przydarzy nam się jutro. Tylko jedno jest pewne: wśród nas wciąż żyją ludzie, o których musimy się zatroszczyć — teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Polub nas na Facebooku:
To ludzie, którzy stoją na pierwszej linii ognia i ze szczególnym narażeniem życia dbają o bezpieczeństwo nas — olsztynian. Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” od lat działa na rzecz tych najsłabszych, potrzebujących wsparcia. Dziś nie mogło być inaczej.

Pomagamy 112!

Wszystkim olsztyńskim służbom ratowniczym podarowaliśmy płyn do dezynfekcji. Chcemy, by ratownicy medyczni, strażacy, policjanci i strażnicy miejscy poczuli się choć trochę bezpieczniej. By mieli szansę bezpiecznie nas ratować. By mogli pracować w pełni zaangażowani i bez obaw. Oczywiście wiemy, że nasze wsparcie to kropla w morzu potrzeb — dlatego zapraszamy wszystkich, nie tylko mieszkańców naszego regionu. Dołączcie do nas!

Za zebrane pieniądze kupimy to, czego w danej chwili olsztyńskie służby ratownicze najbardziej potrzebują. W tej chwili są to biobójcze maski, płyn do dezynfekcji i kombinezony z ochroną biologiczną.
Tylko wspólnymi siłami pokonamy wirusa tak, byśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalnego życia!

Wspólnie mamy wielką moc! Wesprzyj zbiórkę Pomagamy 112!

http://m.wm.pl/2015/06/orig/wplacbutton-251555.jpg

My już działamy!Polub nas na Facebooku: