Piątek, 5 czerwca 2020

Maja Głuszek

Podziel się:

Maja Głuszek

14 lat / Iława

Maja urodziła się z okołoporodowym uszkodzeniem splotu barkowego lewego. Jej rączka była całkowicie bezwładna, po skończeniu miesiąca rozpoczęła rehabilitację. Około 11 miesiąca, kiedy dziewczynka próbowała stawiać pierwsze kroki okazało się, że ma też niedowład spastyczny prawej nóżki. Maja była poddawana operacjom zarówno ręki, jak i nóżki. Dziewczynka przeszła już kilka poważnych operacji. Do tej pory miała kilkakrotnie podawaną botulinę w mięśnie nóżki, zakładany gips, ale te zabiegi nie przywróciły dziecku prawidłowego chodu. We wrześniu 2011 r Maja przeszła pierwszą operację nóżki. W lipcu 2014 r. Maja poddana została operacji fibrotomii.
W planach są kolejne operacja ręki i nogi. Obecnie są potrzebne pieniążki na kolejną operację i niezbędną rehabilitację. Mama Majki sama wychowuje dwoje dzieci, koszty które musi ponosić na leczenie i rehabilitację córki są zbyt duże, żeby mogła sobie z tym poradzić sama. Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Mai - razem możemy więcej!

Prezent dla Mai ufundowała Firma REAL
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Maja Głuszek.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!