środa, 1 kwietnia 2020

Igor i Oskar Radziewicz

Podziel się:

Igor i Oskar Radziewicz

13 lat / Olsztyn

Igor i Oskar są braćmi. Obaj mają orzeczenia o niepełnosprawności. Oskar ze względu na wrodzoną wadę układu moczowego, astmę oskrzelową oraz mukowiscydozę. Igor ze względu na niepełnosprawność ruchową, podejrzenie Zespołu Aspergera i również astmę oskrzelową.

Chłopcy wymagają specjalnej diety, suplementacji witamin, nebulizacji i drenażu oskrzeli. Systematycznie musi być monitorowana praca ich nerek, trzustki i oskrzeli, co wiąże się częstymi pobytami w szpitalach. Igor i Oskar potrzebują wsparcia rozwoju. Oskar uczęszczał do świetlicy terapeutycznej na zajęcia logopedyczne i korekcyjno- kompensacyjne. Dzieci muszą stale korzystać z pomocy specjalistów logopedów i rehabilitantów.

http:///przyszloscdladzieci.org/95973,Podarowali-im-chociaz-namiastke-normalnego-zycia.html/
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Igor i Oskar Radziewicz.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!