Piątek, 5 czerwca 2020

Jakub Wójtowicz

Podziel się:

Jakub Wójtowicz

10 lat / Jany

Rodzice wiedzieli, że Kuba będzie potrzebował pomocy specjalistów jeszcze zanim się urodził. Po urodzeniu lekarze rozpoznali u Kuby zespół Fallota ( wrodzona siniczna wada serca), skrócenie kości długich, najbardziej kości udowych, skoliozę lędźwiową, podejrzenie zwichnięcia stawów biodrowych.

Około miesiąca po urodzeniu chłopiec przeszedł dwie pierwsze operacje chirurgiczne. Kuba w swoim życiu przeszedł też kilka operacji ortopedycznych. Pozostaje pod stałą opieką lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w Otwocku, w Białymstoku i Giżycku.

To radosny i pogodny chłopiec. Niestety pomimo swego wieku nie chodzi i porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Rehabilitacja chłopca obejmuje wizyty u fizjoterapeutów, zajecia z logopedą, czy wzmacnianie i usprawnianie mięśni nóg na basenie.

Leczenie i rehabilitacja chłopca, częste wizyty u specjalistów wymagają znacznych kosztów.

Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Kuby - razem możemy więcej!


http:///przyszloscdladzieci.org/97691,Ten-Kubus-ma-sile.html/


Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Jakub Wójtowicz.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!