Poniedziałek, 20 maja 2019

Sebastian Stachula

Podziel się:

Sebastian Stachula

11 lat / Trelkowo

Sebastian wymaga stałej rehabilitacji i opieki rodziców ze względu na wodogłowie,wadą wrodzoną - holoprosencephalią (przodomózgowie jednokomorowe)oraz niedowład spastyczny 4- kończynowy. Mimo tego, że nie mówi potrafi cieszyć się, płakać gdy jest mu źle. Uwielbia przebywać z trójką swojego rodzeństwa, zawsze czeka z niecierpliwością kiedy bracia wrócą ze szkoły. Sebastian doskonale rozumie co się do niego mówi, tyle że bez wzajemności. Rodzice uczą chłopca kontaktować się z nimi za pomocą mrugnięć oczkami.
"Chcemy jak najwięcej zrobić dla Sebusia, ponieważ rehabilitacje przynoszą pozytywny efekt. Chociaż nie mówi i nie chodzi, mamy nadzieję, że w przyszłości coś się zmieni"- pisze mama Sebastiana.

http://przyszloscdladzieci.org/181394,Szczescie-Sebastiana-kosztuje-13-tysiecy-zlotych.html#axzz2mJocKbsJ/

http://siepomaga.pl/f/przyszloscdladzieci/c/1081/
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Sebastian Stachula.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!