Poniedziałek, 20 maja 2019

Aleksander  Nowik

Podziel się:

Aleksander Nowik

10 lat / Szuć

Olek urodził się zdrowy. Dopiero około piątego miesiąca mama zauważyła, że czasami dziwnie się zachowuje. To były pierwsze ataki padaczkowe.

Chłopiec przeszedł badania w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, gdzie stwierdzono u niego Zespół Westa (padaczkę lekooporną). Ataki trwają do dziś, ale nie są już tak wyczerpujące dla Olka jak przed rozpoczęciem leczenia.

Jest pod opieką poradni rehabilitacyjnej w Szczytnie. Jeździ też na rehabilitacje do szpitala w Bartoszycach i Ameryce. Poza tym jest stałym pacjentem poradni metabolicznej, logopedycznej i neurologicznej. Przyczyna jego choroby nie jest wciąż znana, czeka go więc jeszcze wiele wyjazdów do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i nie jeden pobyt w szpitalu.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Aleksander Nowik.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!