Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Łucja Bałdyga

Podziel się:

Łucja Bałdyga

19 lat / Olsztyn

Łucja urodziła się z przepukliną oponowo- rdzeniową. Od urodzenia przeszła kilka zabiegów mających na celu poprawę sprawności fizycznej. Ostatnie były w 2006r, gdzie Łucja miała operowane stopy. Po operacji i rehabilitacji, wyraźnie poprawił się stan zdrowia i sprawność Łucji. Aby ten stan się utrzymał, potrzebne są stałe i regularne ćwiczenia. Rodzice dbając o zdrowie dziecka muszą rezygnować z wielu innych, niezwykle ważnych rzeczy, jak np. praca. Koszty leczenia i dostosowanie mieszkania dla niepełnosprawnej córki ciągle rosną: przystosowanie wejścia do mieszkania dla wózka, nowy wózek inwalidzki, łuski na nogi ułatwiające chodzenie Łucji przy balkoniku. Jednak te wydatki są poza finansowymi możliwościami rodziców Łucji.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Łucja Bałdyga.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!