Poniedziałek, 20 maja 2019

Bartłomiej Kosakowski

Podziel się:

Bartłomiej Kosakowski

11 lat / Myszyniec

Bartuś jest pogodnym chłopcem. Boryka się jednak z licznymi schorzeniami. Choruje na dziecięce porażenie mózgowe prawostronne. Posiada ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. Zmaga się również z wadą wzroku.

Chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji, jak również ogromnych pokładów cierpliwości i zaangażowania najbliższych. W przypadku Bartka konieczne są liczne wizyty u lekarzy specjalistów: neurologa, kardiologa i okulisty. Środki są potrzebne na rehabilitacje i sfinansowanie dojazdów do lekarzy specjalistów.

Rodzinę utrzymuje tata. Mama ze względu na konieczność opieki nad synem nie jest w stanie podjąć pracy zarobkowej. Bartuś potrzebuje naszego wsparcia. Pomóżmy.

Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Bartłomiej Kosakowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!