Czwartek, 13 sierpnia 2020

Bartłomiej Kosakowski

Podziel się:

Bartłomiej Kosakowski

12 lat / Myszyniec

Bartuś jest pogodnym chłopcem. Boryka się jednak z licznymi schorzeniami. Choruje na dziecięce porażenie mózgowe prawostronne. Posiada ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. Zmaga się również z wadą wzroku.

Chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji, jak również ogromnych pokładów cierpliwości i zaangażowania najbliższych. W przypadku Bartka konieczne są liczne wizyty u lekarzy specjalistów: neurologa, kardiologa, poradni leczenia zeza, pedagoga, psychologa, logopedy i rehabilitanta. Środki są potrzebne na rehabilitacje i sfinansowanie dojazdów do lekarzy specjalistów.

Rodzice 3 razy w roku zmuszeni są zawieźć Bartka prywatnie do ortopedy w Warszawie. Również prywatnie korzystają z turnusów rehabilitacyjnych. Na NFZ czas oczekiwania jest bardzo długi.
We wrześniu 2019 roku Bartek przeszedł operację na oko prawe (w zeszłym roku operowane miał oko lewe). W październiku 2019 roku Bartek będzie poddany podaniu botuliny, a następnie będzie założony mu gips. I zowu wyjazd na turnus.

Pomóżmy Bartkowi przejść przez to wszystko z uśmiechem na twarzy, potrzebne są środki na bardzo trudną i kosztowną rehabilitację!

Razem możemy zdziałać cuda!!!

Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Bartłomiej Kosakowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!