środa, 27 maja 2020

Radosław  Bartnicki

Podziel się:

Radosław Bartnicki

13 lat / Żabi Róg

U Radka rozpoznano zaburzenia słuchu fonematycznego, centralnego przetwarzania bodźców słuchowych i dyslalię wieloraką. Występuje u niego problem z rozróżnianiem i selekcją dźwięków przy natężeniu odgłosów drugoplanowych oraz nie potrafi połączyć informacji prezentowanej jednocześnie do obu uszu. Do rejestracji bodźców potrzebuje silnych doznań, ale też nie rejestruje bodźców o słabym nasileniu. Bodźce o zwykłym nasileniu słabo angażują Radka uwagę. Ma problem z podzielnością uwagi w zdaniach typu „słucham i patrzę”, „słucham, patrzę i działam”. Uczęszcza na rehabilitację, żeby lepiej funkcjonować globalnie, by móc rozwijać mowę i strefę manualną. Dojeżdża na nią do Olsztyna. Koszt miesięczny terapii, łącznie z dojazdami, to ok. 600 zł. Rodzice Radka znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej, dlatego zwrócili się o pomoc do naszej Fundacji.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Radosław Bartnicki.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!