Niedziela, 25 lutego 2018

Zuzanna  Bereda

Podziel się:

Zuzanna Bereda

20 lat / Lidzbark Warmiński

Zuzanna w marcu 2013r. w wyniku upadku z wysokości doznała szeregu poważnych uszkodzeń ciała, min. złamania obu rąk, pęknięcia wątroby, odmy płucnej, jak również złamania żuchwy i szczęki, a co za tym idzie straciła zęby. Zuzanna przeszła wiele skomplikowanych zabiegów. Lekarze specjaliści zespolili złamanie żuchwy i szczęki, przeprowadzili osteoplastykę szczęki z przeszczepami z talerza kości biodrowej oraz cały szereg zabiegów, które były refundowane przez NFZ.
Końcowy etap leczenia Zuzanny, czyli wstawienie implantów uzębienia jest niestety odpłatny, a jego koszt przekraczały możliwości mamy samotnie wychowuje trzy córki. W maju 2014 r. Zuza przeszła wspomniany kosztowny zabieg leczenia protetycznego. Całościowy koszt wszczepienia implantów uzębienia wyniósł 28.200,00 zł.
Zuzanna to niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia dziewczyna. Ma mnóstwo planów na przyszłość. Jednak, aby dalej mogła realizować swoje plany musi pozostać pod opieka poradni ortodontycznej. Obecnie Zuzanna uczy sie w Warszawie i tam się leczy.
Możemy wspólnie pomóc Zuzannie w jej powrócie do zdrowia - razem możemy więcej!

http://siepomaga.pl/f/przyszloscdladzieci/c/1161/
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Zuzanna Bereda.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!