środa, 22 maja 2019

Magda  Sokołowska

Podziel się:

Magda Sokołowska

14 lat / Olsztyn

Magda jest wesołą, pododną dziewczynką. Lista schorzeń, na które choruje nie jest krótka: astma oskrzelowa, ADHD, wada wzroku oraz pogarszająca się wada postawy - skoliozy. Magda jest pod stałą opieką okulistycznej, neurologicznej, pulmonologicznej oraz metabolicznej. Dziewczynka już pogodziła się z częstymi wizytami w poradniach specjalistycznych zarówno w Olsztynie, jak i w Gdańsku. Magda wie, że aby w przyszłości być w pełni samodzielna musi włożyć w to dużo pracy i cierpliwości.
U dziewczynki niedawno stwierdzono konieczność dodatkowych specjalistycznych prywatnych badań w Centrum Zdowia Dziecka w Warszawie. Dzięki pomocy fundacji finansowane są niezbędne koszty leczenia Magdy. Dziewczynce potrzebna jest dalsza diagnostyka, a jej koszt jest znaczny. Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Magdy - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Magda Sokołowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!