Wtorek, 20 sierpnia 2019

Staś i Zosia Siedlikowscy

Podziel się:

Staś i Zosia Siedlikowscy

6 lat / Nidzica

Staś jest pod opieką naszej Fundacji z powodu niedosłuchu. Chłopiec urodził się z niedosłuchem zmysłowo- nerwowym, w związku z czym potrzebuje aparatów słuchowych. Staś uczęszcza na zajęcia z logopedą i surdologopedą. Jest pod stałą opieką Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Olsztynie. Największym wydatkiem związanym z leczeniem synka, jest dla rodziców zakup aparatów słuchowych oraz koszty związane z dojazdami na rehabilitacje i wizyty kontrolne.

Zosia urodziła się z obustronnym niedosłuchem zmysłowo - ruchowym. W związku z wadą słuchu dziewczynka potrzebuje aparatów słuchowych. Musi mieć je jak najszybciej, aby jej mowa mogła się rozwijać na poziomie rówieśników. Obecnie jest rehabilitowana u specjalistów w Olsztynie i Nidzicy. Dziewczynka ma również wzmożone napięcie mięśniowe.

Największym wydatkiem rodziców Zosi jest zakup dwóch aparatów słuchowych oraz wydatki związane z wyjazdami na rehabilitację, do lekarzy oraz do protetyka słuchu.

Jest szansa, że Staś będzie słyszał
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Staś i Zosia Siedlikowscy.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!