Niedziela, 25 lutego 2018

Gabriela Beksa

Podziel się:

Gabriela Beksa

19 lat / Giżycko

Gabrysia od urodzenia zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi. Dziewczyna ma przepuklinę oponowo – mózgową tylną i wady wrodzone takie jak: głuchota jednostronna i niedosłuch drugiej strony, z rozszczepem podniebienia, zrośniętymi kręgami szyjnymi czy choćby zdiagnozowaną astmą oskrzelową.

Przeszła już 10 operacji i czekają ją następne. Kolejna związana będzie z rozszczepem podniebienia - to poważny zabieg związny z łamaniem kości szczęki. Po każdej takiej ingerencji lekarza powrót do zdrowia jest długi i kosztowny. Wiąże się z odżywianiem płynnymi Nutridrinkami i wzmożoną rehabilitacją logopedyczną.

Gabrysia to bardzo zdolna i mądra dziewczynka, interesuje się informatyką i komputerami. Rodzice starają się zapewnić jej możliwie jak najlepsze warunki nauki i leczenia. Sytuacja materialna rodziny jednak pogarsza się, rodzice wynajmują stancję żeby córka mogła być rehabilitowana w Giżycku i spłacają kredyty zaciągnięte na leczenie dziewczynki. Pomóżmy Garysi i jej rodzicom w zmaganiach związnych z leczeim i rehabilitacją - razem możemy zrobić więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Gabriela Beksa.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!