Poniedziałek, 25 maja 2020

Mateusz Ołtarzewski

Podziel się:

Mateusz Ołtarzewski

14 lat / Małkinie

Po urodzeniu lekarze zdiagnozowali u Mateuszka kolizję dwóch zmutowanych genów i co za tym idzie dość rzadką chorobę zespół Crouzona. Chłopiec jest pod opieką kilku poradni specjalistycznych w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, m.in. poradni chirurgii twarzowo – szczękowej, ortodontycznej, laryngologicznej czy ortopedycznej. Leczenie Mateusza związane jest z długofalowymi działaniami. Oparte jest przede wszystkim na zabiegach i operacjach przeprowadzanych głównie w okolicach twarzoczaszki. Chłopiec przeszedł już kilka skomplikowanych zabiegów rekonstrukcji okolic głowy i twarzy. Po każdej z takich operacji konieczne jest stosowanie bardzo drogich leków i preparatów pielęgnacyjnych. Rodzina Mateusza mimo problemów z jakimi musi się obecnie zmagać nie poddaje się i postanowiła dalej walczyć o zdrowie chłopca. Pomóżmy Mateuszowi - razem możemy zrobić więcej !
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Mateusz Ołtarzewski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!