Poniedziałek, 25 maja 2020

Pawełek Orzeł

Podziel się:

Pawełek Orzeł

10 lat / Kozłowo

Pawełek urodził sie jako zdrowy chłopiec. W lipcu 2014 r. W wyniku nieszcześliwego wydarzenia uległ poważnemu poparzeniu. Opażęnie objęło 30 % tułowia chłopca. Przez długi czas (około 3 miesięcy) przebywał na oddziele szpitalnym Chirurgii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W wyniku przeczepów skóry zmniejszyła się ich powierzchnia. Aby efekty leczenia były widoczne konieczne jest stosowanie drogich maści natłuszczających i zmnejszających widocznośc blizn. Do całościowego zapewnienia leczenia niezbędne są szyte na miarę ubranka uciskowe, zmniejszające powstające w wyniku poparzeń przykurcze oraz rehabiltacja fizjoterapeutyczna. Cotygodniowa rehabilitacja i zakup takiego ubranka to bardzo duży koszt dla rodziny. Pawełek koniecznie tego potrzebuje. Koszt zakupu co 3 miesiące takiego ubranka to około 500 zł. Pomóżmy Pawełkowi w jego leczeniu - razem możemy wiecej !
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Pawełek Orzeł.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!