Wtorek, 26 maja 2020

Dawid Tobiasz Tetmer

Podziel się:

Dawid Tobiasz Tetmer

12 lat / Olsztyn

Dawid do czwartego roku życia rozwijał się prawidłowo. Problemy zdrowotne chłopca rozpoczeły sie od nawracających infekcji, np. ucha środkowego i zakażeń rotawirusami. Dodatkowo pojawiały się silne bóle głowy aż do chwilowej utaraty świadomości. Po wykonaniu szeregu badań okazało się, że chłopczyk ma epilepsję. Nawracające samoistne napady padaczki i trudności z dobraniem odpowiednich leków dla chłopca bardzo osłabiły jego organizm.

Rodzice i lekarze robili wszystko aby mu pomóc. Podejrzenie fakomatozy w znamieniu barwnikowym na szyi chłopca zadecydowało o jego usunięciu w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Dodatkowo Dawid jest pod opieką poradni okulistycznej i rehabilitacyjnej. Regularna rehabilitacja chłopca, zakup leków czy drogich okularów pryzmatycznych są znacznym obciążeniem domowego budżetu.

Pomóżmy Dawidowi w jego leczeniu i rehabilitacji - razem możemy zrobić więcej !
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Dawid Tobiasz Tetmer.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!