Wtorek, 23 kwietnia 2019

Luiza Liliana  Senda

Podziel się:

Luiza Liliana Senda

4 lata / Gołdap

Luiza urodziła się w 39 tygodniu ciąży, po urodzeniu dziewczynka uzyskała 10 pkt. w skali Apgar. Niestety w 2 tygodniu życia Luiza miała już pierwszą poważną operację laparotomii z powodu skrętu jelit. Po operacji dodatkowo lekarze stwierdzili wadę przewodu pokarmowego, polegającą na zwężeniu dwunastnicy oraz dodatkowo pasmo Ladda. W trakcie dodatkowych badań w pierwszych 6 miesiącach życia Luizki wykryto dodatkowo u niej zespół wad wrodzonych (aberrację chromosomową), wadę serca – dwupłatkowość oraz subkoarktację aorty oraz padaczkę. W wyniku niedotlenienia mózgu podczas porodu i wady genetycznej dziewczynka nie rozwija się prawidłowo.
Na chwilę obecną Luizka nie chodzi, nie siedzi i nie mówi. W tej chwili Luizka najbardziej potrzebuje rehabilitacji. Koszty jej leczenie są bardzo duże.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji malutkiej Luizki - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Luiza Liliana Senda.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!