Wtorek, 26 maja 2020

Jakub  Ducki

Podziel się:

Jakub Ducki

6 lat / Olsztyn

Kuba urodził się zdrowy. Po pewnym czasie rodzice zaobserwowali u niego brak zainteresowania otoczeniem, brak reagowania na głos bliskich osób oraz nadwrażliwość na dotyk.

Po badaniach w listopadzie 2015 r. u chłopca zdiagnozowano autyzm wczesnodziecięcy. Od tego czasu rodzice Kubusia podjęli szereg działań o jego zdrowie i większą samodzielność. Chłopiec pozostaje pod opieką wielu poradni i lekarzy specjalistów w Olsztynie, Gdańsku i w Warszawie.

Kuba wymaga stałej pomocy logopedycznej, psychologicznej oraz terapii integracji sensorycznej. Pojawiały się pierwsze efekty działań terapeutycznych. Chłopiec nawiązuje kontakt wzrokowy, zaczyna ponownie bawić się zabawkami, reaguje na głos mamy Postępy te motywują rodziców do dalszych działań w rehabilitacji syna.

Miesięczne wydatki związane ze sfinansowaniem terapii logopedycznej, zakupem leków, badaniami i dojazdami do specjalistów znacznie obciążają domowy budżet.

Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Kuby - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Jakub Ducki.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!