Czwartek, 1 października 2020

Bartłomiej Kostrzewa

Podziel się:

Bartłomiej Kostrzewa

16 lat

Bartłomiej ma 12 lat i pochodzi z Kętrzyna. W zeszłym roku wykryto u niego złośliwy nowotwór uda – mięsak (Sarcoma synoviale). W marcu 2016 roku przeszedł operację wycięcia guza. Obecnie ciągle przebywa na Oddziale Onkologii Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, gdzie przechodzi długie i żmudne leczenie, które może potrwać nawet 2,5 roku. Chłopiec poddawany jest chemioterapii do dwóch razy w tygodniu. Oprócz tego przyjmuje masę innych leków, a w perspektywie czasu czekać go będzie również rehabilitacja. Rodzice Bartusia robią wszystko co w ich mocy, aby pomóc swojemu synowi.

Aktualnie najbardziej uciążliwe i kosztowne są codzienne dojazdy z Kętrzyna do Szpitala w Olsztynie oraz koszty związane z długotrwałym przebywaniem rodziców w szpitalu.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Bartłomiej Kostrzewa.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!