Czwartek, 20 lutego 2020

Piotr i Adam  Włodyka

Podziel się:

Piotr i Adam Włodyka

12 lat

Adam (8 lat)
Adam mieszka w Olsztynie. Jest obciążony rodzinnie atopowym zapaleniem skóry. Niestety stwierdzono u niego również skazę białkową, tym samym chłopiec musi być na diecie bezmlecznej. Oprócz tego ma skoliozę , Th-L lewostronną pierwszego stopnia. Chłopiec jest również leczony w poradni laryngologicznej z powodu niedosłuchu.


Piotr (15 lat)
Starszy brat Adama, Piotr zmaga się z wadą postawy. Oprócz tego pozostaje pod opieka poradni hematologicznej w celu obserwacji w kierunku skazy krwotocznej. Ma również atopowe zapalenie skóry. U chłopca stwierdzono asymetrię barków, łopatek i trójkątów talii, wał mięśniowy po stronie lewej, skrócenie prawej kończyny dolnej i stopy płasko – koślawe. To wszystko sprawia, że na stałe musi być pod opieką poradni: rehabilitacyjnej, hematologicznej i alergologicznej.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Piotr i Adam Włodyka.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!