Sobota, 19 października 2019

Marika  Reich

Podziel się:

Marika Reich

14 lat / Lubawa

Odkąd Marika z Lubawy skończyła 2 lata pozostaje pod opieką wielu specjalistów. Bardzo długo lekarze nie mogli zdiagnozować co dolega małej dziewczynce. W końcu udało się ustalić, że szereg zaburzeń rozwojowych na które cierpi Marika to autyzm. Oprócz niego dziewczynka ma również zdiagnozowane upośledzenie w stopniu lekkim oraz mnóstwo innych problemów zdrowotnych m. in. wada wzroku, skolioza kręgosłupa i skrócenie lewej nogi, wada zgryzu, problemy logopedyczne, uczęszcza na terapie psychiatryczne i psychologiczne.

Marikę oraz jej brata wychowuje jedynie mama, która utrzymuje się z zasiłku rodzinnego, zasiłku pielęgnacyjnego, dodatku rehabilitacyjnego, 500+ oraz niewielkich alimentów.

Marika wymaga stałego leczenia i rehabilitacji. Powinna brać udział w turnusach rehabilitacyjnych, jednak to bardzo wysoki koszt na który nie stać jej mamy. Również dojazdy do specjalistów do Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego oraz do Iławy to wysokie koszty.

Musimy pomóc Marice i jej Mamie!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Marika Reich.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!