Niedziela, 5 lipca 2020

Miłosz i Mikołaj Nuzikowski

Podziel się:

Miłosz i Mikołaj Nuzikowski

10 lat / Jonkowo

Miłosz to chłopiec mało rozumiany przez otoczenie. Jego diagnoza to zespół Aspergera. Chłopiec potrzebuje róznego rodzaju terapii, by móc choć trochę odnaleźć się w otaczajacym go świecie.
Gdy chłopiec miał trzy miesiące zdiagnozowano u niego kręcz szyjny i wiotkość mięśniową. Wtedy rozpoczęto rehabilitację chłopca.
Aktualnie Miłosz cierpi również na zaburzenia przetwarzania słuchowego, skoliozę kręgosłupa, stopy płasko-koślawe. Jest pod opieką wielu specjalistów, między innymi: psychologa, psychiatry, pedagoga, lekarza rehabilitacji, logopedy, gastroenterologa, hematologa, poradni genetycznej, poradni alergologicznej oraz poradni immunologicznej w centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Warszawie.
Jego Młodszy bra to Mikołaj. Boryka się na co dzień z wieloma trudnościami, jakimi obciążył go los. Chłopiec cierpi na niepełnosprawność ruchową z afazją. Posiada wadę postawy, kręcz szyi prawostronny oraz nieprawidłowy rozwój procesów przetwarzania sensorycznego.
Przed chłopcami wiele godzin żmudnej i drogiej rehabilitacji.
Pomóżmy chłopcom pokonać niepełnosprawność, aby mogli swobodnie żyć w otaczającej rzeczywistości.
Razem mamy moc!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Miłosz i Mikołaj Nuzikowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!