Wtorek, 26 maja 2020

Jarosław Jan Czajkowski

Podziel się:

Jarosław Jan Czajkowski

6 lat / Olsztyn

Nasz syn Jarek cierpi na epilepsję, autyzm wczesnodziecięcy i niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym. Pod względem neurologicznym Jarek ma wadę w budowie mózgu - torbiel pajęczynówki. Dużym problemem dla Jarka jest wzmożone napięcie mięśniowe i stopy końsko-szpotawe, które wymagają zabiegów rehabilitacyjnych i noszenia obuwia ortopedycznego. Organizm Jarka obciążony jest także autoimmunologiczną chorobą trzewną, czyli celiakią. Wymaga ona stosowania specjalnej diety i suplementów. Jarek jest w trakcie diagnostyki genetycznej. Jarek jest bardzo chorym dzieckiem potrzebującym specjalistycznej i kompleksowej pomocy. Jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych m.in. neurologicznej, logopedycznej, alergologicznej, laryngologicznej, metabolicznej, gastroenetrologicznej, ortopedycznej, genetycznej.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Jarosław Jan Czajkowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!