Czwartek, 22 sierpnia 2019

Jakub Kupis

Podziel się:

Jakub Kupis

3 lata / Ostrołęka

Jakub, to maluszek z Ostrołęki. Urodził się z Zespołem Downa. Kubuś jest bardzo pogodny i radosny. Aktualnie dzięki ortezom uczy się stawiać pierwsze kroki oraz kombinezonowi stabilizuje wiotkość mięśni. Jakub systematycznie jeździ na wizyty kontrolne do poradni kardiologicznej do Łomży ze względu na problemy z serduszkiem (ubytek przegrody między przedsionkowej). Chłopczyk jest też pod opieką neurologa i logopedy, dwa razy w tygodniu uczestniczy w rehabilitacji. Kubuś lubi pozować do zdjęć i oglądać książeczki. Jest bardzo ruchliwy i bardzo ciekawy świata.
Aby usprawnić dziecko potrzeba dużej ilości rehabilitacji m.in. ruchowej, lgopedycznej, psychologicznej. Rodzice będą potrzebować środków na zakup kolejnych ortez, butów ortopedycznych, kombinezonu stymulującego i innych potrzebnych sprzętów rehabilitacyjnych.
Pomóżmy Kubusiowi - razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Jakub Kupis.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!