Poniedziałek, 20 maja 2019

Artur Popielarczyk

Podziel się:

Artur Popielarczyk

15 lat / Klimki

Artur w grudniu 2017 roku uległ wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał bardzo wielu uszkodzeń ciała. Złamanie kości czaszki, złamanie wielofragmentowe żuchwy, stłuczenie mózgu i krwiaki przymózgowe, odmę płucną, stan po pęknięciu śledziony, niedowład spastyczny czterokończynowy.
Dzięki hospitalizacji i szeregu operacji, zabiegów, dziecko przeżyło. Dzięki leczeniu m. in. w Klinice Neurochirurgii w Warszawie stan zdrowia uległ stopniowej poprawie, poprawiła się świadomość dziecka, sprawność ruchowa.
Artur wymaga niestety długotrwałej i żmudnej rehabilitacji.
Rodzice dokładają wszelkich starań, aby usprawnić synka. Zwrócili się do naszej Fundacji z prośbą o pomoc w zagwarantowaniu synowi odpowiedniej rehabilitacji.
Pomóżmy usprawnić Artura i ułatwić mu lepsze życie - razem możemy więcej!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Artur Popielarczyk.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!