Niedziela, 25 lutego 2018

Rafał Kłosowski

Podziel się:

Rafał Kłosowski

19 lat / Skarlin

Rafał urodził się jako wcześniak, ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Od początku jest rehabilitowany. Porusza się na wózku, a krótkie dystanse pokonuje przy balkoniku. Przeszedł operację nóg i cały czas ciężko pracuje, by być sprawniejszym. Pomimo swojej niepełnosprawności jest pogodny i radosny. Chłopiec dobrze sobie radzi w szkole, jest uczniem Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych w Nowym Mieście i planuje dalszą naukę. Rafał lubi czytać książki przygodowe, jest zapalonym kibicem siatkówki. Jego pasją są szachy, często bierze udział w turniejach szachowych ze zdrowymi rówieśnikami. Ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w turniejach.
Rafał w styczniu i maju 2015 r. przeszedł dwie operacje ortopedyczne - biodra i miednicy. W sierpniu 2015 r. planowana jest kolejna operacja w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Po ich wykonaniu chłopiec powinien być intensywnie rehabilitowany. Dzięki temu ma szansę na większą samodzielność, ale potrzebuje intensywnej i systematycznej rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu. Oprócz ćwiczeń z NFZ, korzysta też z turnusów rehabilitacyjnych. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie, dlatego rodzice Rafała proszą o pomoc.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Rafała - razem możemy zrobić wiecej !
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Rafał Kłosowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!