Czwartek, 2 lipca 2020

Mikołaj Szabat

Podziel się:

Mikołaj Szabat

5 lat / Olsztyn

Mikołaj to fajny młodzieniec z Olsztyna. Dziecko początkowo rozwijąło się prawidłowo. Z biegiem czasu rodzice zaczęli obserwować niepokojące objawy w rozwoju. Lekarze, po przeprowadzeniu wielu badań postawili diagnozę - autyzm wczesnodziecięcy. Od tego czasu rozpoczęła się walka o normalne życie dziecka - liczne rehabilitacje: logopedyczna, neurologiczna, zajęcia sensoryczne, itp.
Priorytetem dla rodziców jest to, aby Mikołaj mógł uczestniczyć w terapii przetwarzania słuchowego TOMATIS. Pomogłoby to dziecku w wypowiedzeniu pierwszych słów i wspomogłoby ruszenie mowy. Koszt takiej terapii jest dla rodziców bardzo duży, tym bardziej, że jedynym żywicielem czteroosobowej rodziny jest tylko tato.
Rodzice zwrócili się do naszej Fundacji o pomoc - pomóżmy Mikołajowi przejść przez liczne rehabilitacje i możliwość wypowiedzenia najpięknięjszych słów: "mamo" "tato".
Razem możemy więcej!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Mikołaj Szabat.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!