Sobota, 30 maja 2020

Paolo Noe van Eeken

Podziel się:

Paolo Noe van Eeken

10 lat / Olsztyn

Ten młodzieniec to Paolo Noe. Mama wychowuje go samotnie, boryka się z wieloma problemami, w tym finansowymi, dlatego zwróciła się do Fundacji z prośbą o pomoc. Paolo zaczął chorować, gdy skończył 4 lata. Choruje na hiperkinetyczne zaburzenie zachowania, przewlekłe zapalenie ślinianek przyusznych. Chłopiec jest często hospitalizowany. Jest pod stałą opieką wielu poradni specjalistycznych: neurologicznej, laryngologicznej, immunologicznej, alergologicznej, hematologicznej, reumatologicznej, stomatologicznej, okulistycznej.
Aby Paolo mógł prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie oraz wśród rówieśników potrzeba wielu godzin zajęć integracyjnych i rehabilitacji.
Pomóżmy temu chłopcu - razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Paolo Noe van Eeken.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!