Niedziela, 5 lipca 2020

Kacper Chaciński

Podziel się:

Kacper Chaciński

13 lat / Bartoszyce

Ten uśmiechnięty młdzieniec to Kacper. Chłopiec uśmiecha się,mimo wielu schorzeń, które go dopadły. Kacper ma częste ataki padaczki, które kończą się nawet utratą przytomności. Chłopiec ma słabą wymowę, przez co ma problemy z komunikowaniem się z otoczeniem. Z czasem pogarsza mu się wzrok; stwierdzono również stwarnienie guzowate ze względu na zmiany skórne i guzki podwyściółkowe.
Kacper korzysta z licznych poradni specjalistycznych: metabolicznej, gastroenterologicznej, dietetycznej, hematologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, okulistycznej, genetycznej, stomatologicznej i psychologicznej.
Rodzice oprócz Kacpra wychowują jescze troje dzieci, styacja materialna nie jest najlepsza. Dlatego zwrócili się do naszej fundacji z prośbą o pomoc.
Pomóżmy Kacprowi w jego żmudnej rehabilitacji, dostosowania się do otaczającego świata, prawidłowego nawiązywania relacji z rówieśnikami.

Razem możemy zdziałać cuda!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Kacper Chaciński.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!