Poniedziałek, 20 maja 2019

Adam Łukasik

Podziel się:

Adam Łukasik

3 lata / Olsztyn

Ten przesympatyczny młodzieniec to Adam. Chłopiec ma opóźniony rozwój psychomotoryczny, nie mówi, choruje na autyzm, posiada wadę wzroku - astygmatyzm. Dużo jak na tekiego małego człowieka. Adaś jest na stałej diecie bezglutenowej, bezlaktozowej, bezcukrowej, jest również pod stałą opieką poradni specjalistycznych: neurologicznej, okulistycznej, psychologicznej oraz chorób autystycznych. Chłopiec jest jedynakiem, rodzice poradziliby sobie świetnie z niesieniem mu pomocy, ale los doświadczył tą rodzinę dodatkowym cierpieniem. Tato chłopca choruje na guza mózgu oraz różne związane z tym schorzeniem powikłania. Sytuacja jest więc wyjątkowa i bardzo trudna. Rodzina utrzymuje się jedynie ze świadczenia rentowego taty.
Adasiowi potrzebna jest intensywna rehabilitacja, leki, pieluchy, żywność obarczoną wieloma dietami.
Pomóżmy tej rodzinie. Dajmy możliwość Adasiowi pokonać choroby i odnalezienia się w otaczającej rzeczywistości.

Razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Adam Łukasik.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!