Wtorek, 7 lipca 2020

Nadia Szykowska

Podziel się:

Nadia Szykowska

11 lat / Barciany

Ta przesympatyczna młoda dama to Nadia. Dziewczynka zachorowała bardzo niedawno, bo 3 miesiące temu. Rodzice zauważyli u dziecka wzmożoną męczliwość, pogorszenie apetytu, ubytek masy ciała, dolegliwości bólowe okolicy lewego stawu barkowego. Na podstawie badań laboratoryjnych i obrazowych u dziecka rozpoznano ostrą białaczkę limfoblastyczną bez zajęcia ośrodkowego układu nerwowego. Dla rodziców był to ogromny szok. Ale nie poddali się. Zwrócili się do naszej Fundacji z prośbą o pomoc w gromadzeniu środków na dalsze leczenie i rehabilitację córki.
Dziecko ma już po raz kolejny podawaną chemię.
Aby Nadia mogła cieszyć się życiem, bawić się z rówieśnikami, chodzić do szkoły, potrzeba wielu środków na rehabilitację oraz leczenie.

Pomóżmy wspólnie Nadii - razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Nadia Szykowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!