Piątek, 5 czerwca 2020

Martyna Gałkowska

Podziel się:

Martyna Gałkowska

10 lat / Olsztyn

Ta przesympatyczna młoda dama to Martynka. Dziewczynka urodziła się bez prawego przedramienia. Przywitanie się z kimś, zapięcie guzików, pokrojenie jabłka czy pomidora, zawiązanie kokardki, jest dla Martyny niemożliwe.
Dziewczynka wymaga stałej i dość kosztownej rehabilitacji.
Sytuacja rodzinna jest o tyle trudniejsza, że mama wychowuje Martynkę i jej młodszego braciszka samotnie, licząc jednynie na pomoc finansową z MOPS-u. Dlatego zwróciła się do naszej Fundacji prosząc o pomoc w zgromadzeniu środków na rehabilitację, a w niedalekiej przyszłości na protezę. Dziecku potrzebny jest sprzęt rehabilitacyjny, mamę również na taki zakup nie stać.
Aby Martynka mogła prawidłowo i odważnie istnieć w otaczającej ją rzeczywistości, bawić i uczyć się z rówieśnikami potrzeba wielu środków finansowych na sprzęt i rehabilitację.
Razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Martyna Gałkowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!