Poniedziałek, 25 maja 2020

Oliwia Mastalerz

Podziel się:

Oliwia Mastalerz

11 lat / Olsztyn

Ta sympatyczna młoda dama to Oliwia. Oliwka z wysiłku podczas porodu dostała porażenia twarzoczaszki. Została przewieziona do szpitala w Elblągu, tam stwierdzono zarośnięte nozdrza tylne i wadę serca (wspólny kanał przedsionkowo komorowy). Dziewczynka ma teraz 11 lat i do tego czasu miała 4 razy udrażniane nozdrza tylne przy czym nadal są zrośnięte i operację serca, która była przeprowadzona w Łodzi. Ma jednak nadal przeciek przy zastawce mitralnej. Wykryto również obustronny niedosłuch w stopniu umiarkowanym oraz migrenę dziecięcą. Podczas ataku dziewczynka musi być zabierana przez mamę ze szkoły.
Oliwka zapewne przez ogrom schorzeń jest dzieckiem skrytym i nieśmiałym, potrzebuje dużo więcej czasu, żeby nawiązać kontakt z rówieśnikami.
Mama wychowuje Oliwię sama, licząc na pomoc jedynie z MOPS-u. Dlatego zwróciła się do naszej Fundacji prosząc o pomoc w zgromadzeniu środków na rehabilitację.
Pomóżmy Oliwii pokonać niedegodności losowe i zdrowotne - razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Oliwia Mastalerz.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!