środa, 22 maja 2019

Mateusz Koc

Podziel się:

Mateusz Koc

19 lat / Węzina

U Mateusz stwierdzono autyzm wczesno-dziecięcy. To choroba, która wymaga wiele czasu i poświęcenia ze strony opiekunów. Niezbędna jest rehabilitacja i terapie, co w przypadku Mateusza, wiąże się z ciągłymi dojazdami do ośrodków specjalistycznych. Chłopiec jest pod stałą obserwacją i opieką lekarską. Mateusz oprócz rehabilitacji finansowanych przez NFZ wymaga kosztownych turnusów i terapii sensorycznych.
Obecnie Mateusz uczeszcza do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowaczego w Elblągu. Chłopiec uczy się tam ale i jest rehabilitowany. Chłopiec wymaga systematycznej rehabilitacji i wsparcia rozwoju psycho - społecznego. Rodziców Mateusza nie jest stać na samodzielne pokrycie wszystkich potrzeb chłopca. Pomóżmy Matuszowi w jego leczeniu i rehabilitacji - razem możemy zrobić więcej !
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Mateusz Koc.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!