Wtorek, 11 grudnia 2018

Aleksandra  Majk

Podziel się:

Aleksandra Majk

16 lat / Pisz

U Oli w maju 2010 roku stwierdzono nowotwór węzłów chłonnych (chłoniak Hodgkina). Dziewczynka przeszła radioterapię i chemioterapię w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Po zakończeniu leczenia niestety upośledzeniu uległa odporność organizmu dziewczynki. Między innymi w wyniku radioterapii okolic szyjnych uszkodzone zostały zaburzone funkcje tarczycy. Stwierdzono niedoczynność, co wiąże się z codziennym przyjmowaniem hormonu.

Ola dalej pozostaje pod stałą opieką specjalistów co wiąże się z częstymi wyjazdami do szpitala w Olsztynie. Obecnie Aleksandra jest uczennicą Katolickiego Gimnazjum w Piszu. To pogodna dziewczynka która bardzo chętnie uczy się.

Nowotwór węzłów chłonnych pozostaje w stadium remisji. Aleksandra do poradni onkologicznej przyjeżdża tylko na kontrole. Rodzice i cały zespół Fundacji trzyma kciuki, aby nie pojawił się nawrót choroby.

Pomóżmy w leczeniu Oli - razem możemy więcej!

Prezent dla Oli ufundowała Firma PROVIDENT
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Aleksandra Majk.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!