Poniedziałek, 20 maja 2019

Nadia Michalska

Podziel się:

Nadia Michalska

10 lat / Olsztyn

U Nadii w wieku 14 miesięcy zdiagnozowany został nowotwór złośliwy III stopnia - guz jamy brzusznej. Malutka Nadia przez rok pozostawała na oddziale onkologicznym w CZD w Warszawie, dziewczynka miał podawaną chemię i inne leki. Po zakończeniu przyjmowania "ciężkiej"chemii Nadia miała kilkugodzinną operację wycięcia guza w nadnerczu. W trakcie dalszego leczenia onkologicznego dziewczynka miała kilkakrotnie przetaczaną krew oraz podawaną chemię podtrzymującą.
Nadia w wyniku zastosowanego leczenia bardzo późno zaczęła samodzielnie chodzić i mówić.
Obecnie nowotwór Nadii jest w trakcie remisji.
Niestety w skutek przyjmowania chemii u dziewczynki doszło do częściowej utraty słuchu. Obecnie Nadia nosi aparaty słuchowe i oczekuje na operację wszczepienia implantu ślimakowego w Instytucie Słuchu w Kajetanach. Dziewczynka jest systematycznie rehabilitowana przez surdologopedę.
Oprócz niedosłuchu Nadia ma także problem ze wzrokiem. Dziewczynka koniecznie musi nosić okulary korekcyjne.
Nadia to bardzo wesoła i niezwykle otwarta dziewczynka. Chętnie lubi uczyć się i poznawać nowe rzeczy. Pomimo trudności w komunikowaniu się bardzo łatwo nawiązuje kontakt z rówieśnikami. Wraz z mamą wspiera akcje wolontarne fundacji.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Nadii - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Nadia Michalska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!