Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Natalia Ostrowska

Podziel się:

Natalia Ostrowska

10 lat / Suwałki

Natalia urodziła się w ciężkiej zamartwicy. Z powodu narastającej niewydolności oddechowej trafiła na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecka. Jej stan był bardzo ciężki, badania wykazały szereg komplikacji. U Natalki zdiagnozowano również mózgowe porażenie dziecięce, które objawia się niedowładem połowicznym prawej strony ciała.
Od październiku 2008 r. dziewczynka jest systematycznie rehabilitowana w ośrodkach rehabilitacyjnych, ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe oraz asymetrię ułożeniową. Dziewczynka rehabilitowana jest systematycznie metodą NDT Bobath.
Mimo, że rodzice Natalki pracują, trudno jest im znaleźć tyle środków finansowych, by zapewnić dziecku wystarczającą ilość godzin rehabilitacji.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Natalii - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Natalia Ostrowska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!