Sobota, 24 lutego 2018

Wiktor Pastalski

Podziel się:

Wiktor Pastalski

12 lat / Lubawa

Do niedawna codziennością Wiktora były bolesne zastrzyki, nieustanne wizyty w szpitalach, ciągłe ograniczenia, izolacja od rówieśników, ból i strach. Innego dzieciństwa Wiktor z Lubawy nie pamięta. Chłopiec walczył z rakiem. Miał półtora roku, gdy lekarze wykryli w jego brzuchu guz wielkości pomarańczy. Przeszedł skomplikowaną operację w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Chłopiec co dwa tygodnie jeździł z rodzicami do szpitala w Międzylesiu na chemioterapię. Ciągle musi rehabilitować prawą nogę, która po operacji jest niesprawna.

Czego mu najbardziej brakuje? Zabaw z dziećmi, biegania, słońca, bo musi go unikać. By Wiktor mógł wracać do zdrowia, jego rodzice potrzebują pieniędzy na dodatkowe leki, dojazdy i pobyty w Warszawie.


Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Wiktor Pastalski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!