A gdyby tak jeszcze raz wrócić do chwil, kiedy adrenalina i duma wypełniały nasze serca, a każdy zdobyty punkt powodował, że w przypływie emocji prawie wyrywaliśmy siedzenia z trybun.

Usiąść możecie co prawda w innym miejscu, ale na tym samym krześle. Na tym, z którym wiąże się wiele wspomnień i emocji przeżywanych podczas meczów naszych siatkarzy i szczypiornistów. To właśnie tu onieśmieleni blaskiem zdobień pięknych kreacji wodziliśmy oczami za każdym ruchem światowej klasy tancerzy. To tu obserwowaliśmy na wielkim ekranie kultowe filmy i bawiliśmy się podczas niezapomnianych koncertów.

Przez blisko 43 lata czerwone trybuny, mieszczące prawie 2,5 tys. osób, wypełniali wierni kibice. Ich gorące serca dopingowały zawodników podczas meczów i turniejów. Teraz pieniądze ze sprzedaży krzeseł mogą wesprzeć 455 małych bohaterów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Dzieci – zupełnie małych i takich trochę większych. W różnym wieku i o różnych pasjach. Z różnymi schorzeniami, chorobami i dysfunkcjami.

Biorąc udział w akcji dogrywka, dajesz szansę dzieciom na pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy oddech bez użycia respiratora, szansę na lepszą przyszłość!

Przedmiotem aukcji jest krzesło z trybuny Hali Urania. Możliwość odbioru wylicytowanego przedmiotu będzie dopiero po rozbiórce hali. Niebawem rusza możliwość odbioru!

 

DARCZYŃCA, KTÓRY WPŁACI WYZNACZONĄ KWOTĘ ZA PRZEDMIOT PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI, ŻE POCHODZI ON Z ROZBIÓRKI HALI URANIA. JEDNOCZEŚNIE MA NA UWADZE CHARYTATYWNY WYMIAR AKCJI OŚWIADCZA ŻE REZYGNUJE Z RĘKOJMI I PRAW  DO ODSTĄPIENIA OD ZAKUPU.