Nasz jest ten kawałek podłogi, a raczej może być Twój, na wyłączność!

 

Na tym parkiecie niejeden mecz został wygrany, niejeden obcas został złamany. Te deski pamiętają największe olsztyńskie sukcesy, nosząc ślady przemijającego czasu. Jednak najbardziej kultowym fragmentem jest okrągły napis w sercu parkietu. To właśnie ten element może stać się częścią Twojego wystroju.

 

Zatrzymaj kawałek historii zapisany w drewnie i stwórz z nami nową, budując zdrową przyszłość 455 chorych i niepełnosprawnych maluchów.

 

Licytując, wspierasz małych bohaterów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Dzieci – zupełnie małych i takich trochę większych. W różnym wieku i o różnych pasjach. Z różnymi schorzeniami, chorobami i dysfunkcjami. Biorąc udział w licytacji, dajesz szansę dzieciom na pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy oddech bez użycia respiratora, szansę na lepszą przyszłość!

 

Przedmiotem licytacji jest fragment parkietu – koło centralne o średnicy 3,68 m.

 

LICYTUJĄCY PRODUKT PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI, ŻE POCHODZI ON Z ROZBIÓRKI HALI URANIA. JEDNOCZEŚNIE MAJĄC NA UWADZE CHARYTATYWNY WYMIAR AKCJI OŚWIADCZA, ŻE REZYGNUJE Z RĘKOJMI I PRAW DO ODSTĄPIENIA OD ZAKUPU.