Nasz jest ten kawałek podłogi, a raczej może być Twój, na wyłączność! Na tym parkiecie niejeden mecz został wygrany, niejeden obcas został złamany. Te deski pamiętają największe olsztyńskie sukcesy, nosząc ślady przemijającego czasu.

To właśnie ten element może stać się częścią Twojego wystroju. Zatrzymaj kawałek historii zapisany w drewnie i stwórz z nami nową, budując zdrową przyszłość 455 chorych i niepełnosprawnych maluchów.

Jednocześnie, wspierasz małych bohaterów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Dzieci – zupełnie małych i takich trochę większych. W różnym wieku i o różnych pasjach. Z różnymi schorzeniami, chorobami i dysfunkcjami.

Biorąc udział w akcji dogrywka, dajesz szansę dzieciom na pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy oddech bez użycia respiratora, szansę na lepszą przyszłość!

Przedmiotem jest parkiet z Hali Urania pakiet w ramce o wymiarach 80 cm x 90 cm

Odbiór pakietu w ramce będzie możliwy w drugiej połowie sierpnia.

KUPUJĄCY PRODUKT PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI, ŻE POCHODZI ON Z ROZBIÓRKI HALI URANIA. JEDNOCZEŚNIE MAJĄC NA UWADZE CHARYTATYWNY WYMIAR AKCJI OŚWIADCZA, ŻE REZYGNUJE Z RĘKOJMI I PRAW  DO ODSTĄPIENIA OD ZAKUPU.