Poniedziałek, 25 maja 2020

Szymon Szymański

Podziel się:

Szymon Szymański

10 lat / Piecki

Szymon to prawdziwe, żywe srebro. Z trudem przychodzi mu usiedzieć w jednym miejscu. Dzięki regularnej rehabilitacji chłopiec staje już o własnych siłach. To znakomity wynik dla Szymonka, który ma zespół Downa, chorobę Hirshprunga (choroba jelit) i wadę serca. Mama tłumaczy Szymonkowi, że w lutym 2012 r. miał założoną specjalną łatkę i że jego serduszko będzie już zdrowsze. Niedawno specjaliści wykryli u chłopca niedosłuch w lewym uchu. Dla zdrowia Szymonka najważniejszy jednak jest zabieg polegający na połączeniu zdrowej części okrężnicy z odbytem.
"Konsultujemy się z lekarzami z Gdańska, którzy planują ten zabieg"- mówi mama Szymona.
Jeśli chodzi o bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją dziecka to rodzice Szymonka największe koszty ponoszą na zakup leków, jednorazowych artykułów medycznych, dojazdami do różnych specjalistów oraz zakupem sprzętu rehabilitacyjnego lub medycznego.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Szymonka - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Szymon Szymański.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!