Zespół fundacji

Poznaj nasz zespół. Tworzą go:

Jarosław Tokarczyk Jarosław Tokarczyk

Jarosław Tokarczyk

prezes zarządu fundacji

Przedsiębiorca, kreator biznesu i wizjoner. Połączył biznes z chęcią pomagania innym, stając się założycielem Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.  Swoją działalnością charytatywną udziela wsparcia osobom starszym, zasiada w zarządzie Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie – Pomoc Maltańska. Odznaczony Srebrnym Medalem pro Merito Melitensi, otrzymał również tytuł Honorowego Obywatela Gminy Kadzidło i nagrodę Kurpiowskiego Nepomuka za zasługi dla Kurpiowszczyzny. Człowiek renesansu, który łączy nieustanny rozwój osobisty z rozwojem przedsiębiorczości.  Zarządza Grupą WM, największą grupą medialną w Polsce północno-wschodniej. Jarek rozwój biznesu i działań charytatywnych połączył z rozwojem swojego ciała i duchowości poprzez praktykowanie sztuk walki, jogi i ajurwedy.

Iwona Żochowska-Jabłońska Iwona Żochowska-Jabłońska

Iwona Żochowska-Jabłońska

dyrektor zarządzająca fundacji

Odpowiada za strategię działań fundacji. Ma szczególny dar doboru ludzi z którymi współpracuje, lokalnych organizacji pozarządowych, instytucji czy firm, dzięki którym z sukcesem od 17 lat działa na rzecz niepełnosprawnych i potrzebujących dzieci. W 2017 roku otrzymała Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jej otwartość, skuteczność i zaangażowanie połączone z gorącym sercem sprawiają, że Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” jest największą na Warmii i Mazurach organizacją udzielającą indywidualnej pomocy dzieciom. Iwona uwielbia podróże, biega i cieszy ją kąpiel w lodowatym jeziorze. Czas wolny spędza aktywnie, ze swoją rodziną i w otoczeniu natury.

Agnieszka Terebiłów Agnieszka Terebiłów

Agnieszka Terebiłów

koordynatorka ds. współpracy zewnętrznej

Fundraiserka koordynująca flagowe akcje fundacji. Jest promotorką nowoczesnego modelu dobroczynności, który łączy pasje z ideą pomagania potrzebującym. Model ten daje ludziom szansę na zmianę rzeczywistości, tak aby była lepsza do życia, biznesu czy zmian społecznych. Odpowiada za PR fundacji. Od 2014 roku związana z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”, wcześniej szefowa komunikacji zewnętrznej w Fundacji EFC. Warmińska przyroda i literatura pozwalają Agnieszce naładować baterie, a chwile z rodziną i kolejne w niezwykłych światach nastolatki i drugiej, od niedawna dorosłej już córki, okazują się być bezcenne.

Paulina Tobolska Paulina Tobolska

Paulina Tobolska

asystentka programów społecznych

Odpowiada za obsługę administracyjno-biurowa, techniczną i archiwizacyjną projektów i programów społecznych, ewaluuje i monitoruje je. Utrzymuje kontakt z uczestnikami i firmami współpracującymi, nadzoruje także prace specjalistów. Paulina ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na wydziale humanistycznym UWM w Olsztynie. Miłośniczka podróży i aktywnego trybu życia. Pasjonuje się muzyką, jazdą na rolkach, a w wolnych chwilach animatorka czasu wolnego, za którą dzieci przepadają.

Maciej Jacewicz Maciej Jacewicz

Maciej Jacewicz

koordynator

Odpowiada za programy działań wolontariatu, planowanie i realizację strategii samej organizacji i we współpracy ze szkołami, uczelniami i przedszkolami. Rekrutuje i szkoli wolontariuszy, buduje relacje z instytucjami w celu wspólnej realizacji zadań i idei wolontariatu. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie. Webinary, live czy systemy płatnicze nie mają przed Maćkiem tajemnic. Miłośnik planszówek i wolnych chwil spędzonych z przyjaciółmi.

Magdalena Sosnowska Magdalena Sosnowska

Magdalena Sosnowska

specjalistka ds. rozliczeń

Kontroluje kompletność i dokładność ewidencji księgowej refundacji, przesyłanych przez rodziców małych podopiecznych fundacji. To Magda ma najbliższy kontakt z rodzicami i dba abyśmy znali potrzeby ich dzieci. Dobrze odnajduję się w cyferkach, lubi współpracować w grupie i trzyma pieczę nad stroną internetową fundacji. Absolwentka Filologii Angielskiej na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego z podyplomowką doskonalenia Warsztatu Tłumacza w Zakresie Przekładu Pisemnego w Instytucie Anglistyki UW. Magda interesuje się historią, literaturą fantasy, uwielbia kino i dobre towarzystwo.

Alicja Styczyńska Alicja Styczyńska

Alicja Styczyńska

specjalistka ds. działalności biura

Dba o formalności związane z przyjęciem nowych podopiecznych oraz działania związane z rozpatrzeniem refundacji. Przygotowuje informacje o fundacyjnych dzieciach, aby można je zamieścić na stronie internetowej fundacji. Kontroluje dokumentację, odpowiada za kontakt z rodzicami, rehabilitantami i lekarzami opiekującymi się podopiecznymi fundacji. Z wykształcenia jest wizażystką, zanim zaczęła swoją przygodę z fundacją, pracowała jako animatorka dziecięca. Alicja w wolnym czasie czyta rozmaite książki. Kocha muzykę, wszelkie koncerty zwłaszcza plenerowe, sama gra na gitarze, ukulele i śpiewa.