Kontakt

Jeśli chcesz pomóc naszym podopiecznym, dołączyć do zespołu wolontariuszy bądź masz pytania dotyczące działalności fundacji – skontaktuj się telefonicznie bądź mailowo.

Iwona Żochowska-Jabłońska

Iwona Żochowska-Jabłońska

dyrektor zarządzająca fundacji

514-800-915

i.zochowska@przyszloscdladzieci.org

Agnieszka Terebiłów

Agnieszka Terebiłów

koordynatorka ds. współpracy zewnętrznej

500-185-578

a.terebilow@przyszloscdladzieci.org

Paulina Tobolska

Paulina Tobolska

asystentka programów społecznych

514-800-915

p.tobolska@przyszloscdladzieci.org

Magdalena Sosnowska

Magdalena Sosnowska

specjalistka ds. rozliczeń

502-499-533

m.sosnowska@przyszloscdladzieci.org

Paulina Fedorowska

Paulina Fedorowska

KOORDYNATORKA WOLONTARIATU

502-499-514

p.fedorowska@przyszloscdladzieci.org

Anna Ciborowska

Anna Ciborowska

KOORDYNATORKA DS POMOCY UKRAINIE

502-499-533

a.ciborowska@przyszloscdladzieci.org

Joanna Mazurek

Joanna Mazurek

Koordynatorka programów społecznych

513-284-406

j.mazurek@przyszloscdladzieci.org

Katarzyna Antosz

KSIĘGOWA

513-284-417

k.antosz@przyszloscdladzieci.org

Adres korespondencyjny
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”
ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn
Telefon
514 800 915
Telefon
502 499 533
E-mail
E-mail
fundacja@przyszloscdladzieci.org
NIP
NIP
739-33-31-558
REGON
REGON
519504977
KRS
KRS
0000148747
Konto główne
Konto główne
58 1240 1590 1111 0000 1453 6887
Bank Pekao S.A. I o w Olsztynie, ul. 1 Maja 10, 10-118 Olsztyn
Konto darowizn
Konto darowizn
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
Konto zagraniczne
Konto zagraniczne
Darowizny w Euro/Donations in Euro:
IBAN PL22 1240 1590 1978 0010 1541 4293
SWIFT: PKOPPLPW

Darowizny w innych walutach/Donations in other currencies:
IBAN: PL21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
SWIFT: PKOPPLPW